Aukční den 62
Na aukčním dnu, který se konal 26. dubna 2009 již tradičně na pražském Žofíně, nabídla Aukční galerie Kodl obrazy, kresby, grafické listy a plastiky za vyvolávací ceny v celkové výši 15 milionů korun.Celkově bylo vydraženo 83% nabízených položek, konečná dosažená cena byla v souhrnné výši 20 milionů korun.Rekordní byly i některé dosažené ceny:Rudolf Kremlička, „Přívoz v Tróji“, olej na plátně, okolo 1912, sign. vpravo dole, rozměry 48x60 cm, dosažená cena: 2 600 000,- KčVáclav Špála, „U Berounky“, olej na plátně, dat. 1926, sign. vpravo dole, rozměry 65x81 cm, dosažená cena: 2 000 000,- KčMaximilan Haushofer, „Návrat ze sokolnického lovu“, olej na plátně, sign. vlevo dole, rozměry 96x133 cm, dosažená cena: 1 500 000,- KčVáclav Brožík, „Praporečník“, olej na dřevě, 1893, sign. vpravo dole, rozměry 80x59,5 cm, dosažená cena: 1 100 000,- KčVáclav Špála, „Zátiší s košíkem ovoce“, olej na plátně, dat. 1928, sign. vlevo dole, rozměry 38x46 cm, dosažená cena: 700 000,- KčAlfons Mucha, „Příjezd maharadžův“, komb. tech., kvaš, akvarel a tužka, na papíře, sign. vpravo dole, rozměry 48x35, dosažená cena: 550 000,- Kč
250 000 Kč
Dosažená cena:
660 000 Kč
380 000 Kč
Dosažená cena:
840 000 Kč
1 100 000 Kč
Dosažená cena:
1 800 000 Kč
350 000 Kč
Dosažená cena:
1 320 000 Kč
1 100 000 Kč
Dosažená cena:
3 120 000 Kč
1 000 000 Kč
Dosažená cena:
2 400 000 Kč